Naše služby

 • Relax pro tělo i duši pro vás osobně nebo vaše blízké formou dárkových poukazů.
 • Poukazy je možné zakoupit ve studiu nebo je zasíláme na dobírku.
 • Plánujete zorganizovat ve skupince den lenošení, zábavy či sportovních aktivit? Můžeme vám tento den zpestřit a zpříjemnit naší kosmetickou péčí.

Používáme přírodní kosmetiku Gerard’s a exklusivní mořskou kosmetiku Thalaspa, ve kterých se nepoužívají chemické parfémy a konzervační látky! Používají se přísady přírodního původu a patentované biotechnologie. Jako emulgátor se používají lipoproteiny (přírodní přísady). Mořské rostliny se zpracovávají mikronizací – zmrazí se na velmi nízkou teplotu, rozemelou a vysušují, tímto způsobem si maximálně uchovají cenné přírodní aktivní látky.Péče o pleť

 1. Základní ošetření pleti
 2. Manuální relaxační a zpevňující masáž obličeje
 3. Manuální relaxační a zpevňující masáž krku a dekoltu

Masky

 1. z mořských řas (bohatá na jód, draslík, hořčík, vápník a vitamíny, aktivuje buněčný metabolismus, má zpevňující účinek)
 2. ze zeleného jílu Argilla (obsahuje velké množství minerálních látek a stopových prvků, odvádí z pokožky toxiny a důkladně čistí, dobré zkušenosti při léčbě růžovky, na zpevnění pokožky krku a dekoltu)
 3. jogurtová (100% přírodní kosmetický jogurt, zvláčňující a vyhlazující efekt)
 4. sojová (intenzivně obnovuje strukturu pokožky, zvyšuje její elastičnost a vyhlazuje vrásky, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu)
 5. medová (s přísadou mandlového oleje, rýžového prášku, citronu a limetky, poskytuje hlubokou hydrataci a výživu pleti)
 6. kolagenová (100% mořský kolagen, pro zestárlou a předčasně zničenou pokožku)
 7. kaviárová – luxusní (kaviárový extrakt a deriváty z mořské řasy, vypíná, regeneruje a velmi intenzivně hydratuje, podílí se na urychlení buněčné aktivity pokožky)
 8. ženšenová (výtažek z asijských bylin vyrovnává pleť a působí protizánětlivě)

Péče o tělo

 1. Jemný řasový peeling
 2. Očišťující peeling s mořskou solí na celulitidu
 3. Minerální bahenní zábal
 4. Tepelný zábal z řas na hubnutí
 5. Zábal stimulující lymfatický tok
 6. Klasická masáž šíje a zad
 7. Epilace chloupků metodou IPL (pulzním světlem)

Co o vás prozradí vaše pleť? Jak jste zdraví zevnitř. Budeme se vám věnovat velmi citlivě, rozhodnutí bude na vás samotných, ale cesta k cíli bude společná.

Výživové poradenství

Hledáte výživové poradenství? Potřebujete poradit? Chcete zhubnout a nevíte, jak se stravovat? Nevíte jak zhubnout trvale a zdravě? Chybí Vám energie? Jste ve stresu? Trápí Vás alergie i jiné civilizační choroby?

 1. Konzultace a nastavení plánu
 2. Sestavení týdenního jídelníčku
 3. Věnujeme se i dětské výživě
 4. Komplexní řada z přírodní medicíny na posílení imunity a regeneraci všech tkání, účinná pro likvidaci bakterií, virů a plísní
 5. Poradenství o působení endokanabinoidního systému na naše zdraví. Jak udržet vnitřní rovnováhu organismu a pomoci při onemocněních jako je cukrovka, revmatická artritida, lupus, autismus, alzheimer a další. Zkušenosti s výrobky nejvyšší kvality z lékařského konopí k vnitřnímu i vnějšímu užití a aromaterapii.

Připravujeme

 1. Alginátová maska – dochází ke zpevnění a modelování obličeje, redukuje se tvorba hnědých skvrn
 2. Botofill – unikátní 3 kosmetická ošetření v jednom týdnu s výsledkem podobným jako při aplikaci botoxu
 3. Neinvazivní liposukce pomocí kavitace. Výhody: odstranění přebytečné tukové tkáně a celulitidy velmi přesné zacílení na rozsáhlejší oblast i velmi specifická místa (stehna, záda, bříško, zadeček, kolena, předloktí) účinnost se zaměřuje pouze na podkožní tukové buňky a nedochází k poškození tkání a kloubních chrupavek